, , ,

Роденден девојка со автомобил во позадина | 1 лик

(1 Преглед на корисник)

Секој детал во оваа карикатура е целосно променлив. Ако сакате да пропуштиме некој детал, да го промениме или да додадеме нов, само опишете ја вашата идеја во потребното поле и ние ќе го приспособиме овој карикатурен пример за вас.

НОВО: Сега нудиме брза и лесна опција за печатење на дигитална датотека. НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Додека ги пополнувате деловите, ќе ги видите ажурираната цена, цртежот и времето на испорака во сивото поле за информации подолу.

Рачно нацртана персонализирана карикатура за годишнина од свадбата | Карикатурни портрети
Опција за приспособување на деталите
Брзо цртање (до 24-48 часа) Дигитална датотека HQ
Неограничени ревизии
Завршен преглед пред испорака
Доставено како JPG дигитална датотека, платно или постер
Испорака преку е-пошта или испорачана низ цела Македонија до вашата врата

*
*
 • РАЧНО ДИГИТАЛНО НАЦРТАНИ КАРИКАТУРИ ОД ЛИК ПО ФОТОГРАФИЈА
 • Време на цртање: 1-5 дена
 • Време на испорака: 1-3 дена
 • Ревизии и поправки во тек на изработката
 • Дигитален принт на квалитетна фото хартија
 • Спакувана во бесплатна рамка
 • Испорака преку карго/курир до вашата врата
  низ цела Македонија
 • Плаќање при превземање.
Големини

A5 формат (14.8 x 21 cm), А4 формат (29.7 x 21cm), A3 формат (42 x 29.7cm), А2 формат (59.4 x 42cm)

1 преглед за Роденден девојка со автомобил во позадина | 1 лик

 1. Anonymous (потврден сопственик)

  Одлична услуга, професионално

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Shopping Cart
We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Политика на приватност:

Карикатури Mk ("Карикатури") operates karikaturi.mk and may operate other websites. It is Карикатури policy to respect your privacy regarding any information we may collect while operating our websites.

Website Visitors

Like most website operators, Карикатури collects non-personally-identifying information of the sort that web browsers and servers typically make available, such as the browser type, language preference, referring site, and the date and time of each visitor request. Карикатури purpose in collecting non-personally identifying information is to better understand how Карикатури visitors use its website. From time to time, Карикатури may release non-personally-identifying information in the aggregate, e.g., by publishing a report on trends in the usage of its website.

Карикатури also collects potentially personally-identifying information like Internet Protocol (IP) addresses for logged in users and for users leaving comments on karikaturi.mk blogs/sites. Карикатури only discloses logged in user and commenter IP addresses under the same circumstances that it uses and discloses personally-identifying information as described below, except that commenter IP addresses and email addresses are visible and disclosed to the administrators of the blog/site where the comment was left.

Gathering of Personally-Identifying Information

Certain visitors to Карикатури websites choose to interact with Карикатури in ways that require Карикатури to gather personally-identifying information. The amount and type of information that Карикатури gathers depends on the nature of the interaction. For example, we ask visitors who sign up at karikaturi.mk to provide a username and email address. Those who engage in transactions with Карикатури are asked to provide additional information, including as necessary the personal and financial information required to process those transactions. In each case, Карикатури collects such information only insofar as is necessary or appropriate to fulfill the purpose of the visitor's interaction with Карикатури. Карикатури does not disclose personally-identifying information other than as described below. And visitors can always refuse to supply personally-identifying information, with the caveat that it may prevent them from engaging in certain website-related activities.

Aggregated Statistics

Карикатури may collect statistics about the behavior of visitors to its websites. Карикатури may display this information publicly or provide it to others. However, Карикатури does not disclose personally-identifying information other than as described below.

Protection of Certain Personally-Identifying Information

Карикатури discloses potentially personally-identifying and personally-identifying information only to those of its employees, contractors and affiliated organizations that (i) need to know that information in order to process it on Карикатури behalf or to provide services available at Карикатури websites, and (ii) that have agreed not to disclose it to others. Some of those employees, contractors and affiliated organizations may be located outside of your home country; by using Карикатури websites, you consent to the transfer of such information to them. Карикатури will not rent or sell potentially personally-identifying and personally-identifying information to anyone. Other than to its employees, contractors and affiliated organizations, as described above, Карикатури discloses potentially personally-identifying and personally-identifying information only in response to a subpoena, court order or other governmental request, or when Карикатури believes in good faith that disclosure is reasonably necessary to protect the property or rights of Карикатури, third parties or the public at large. If you are a registered user of an Карикатури website and have supplied your email address, Карикатури may occasionally send you an email to tell you about new features, solicit your feedback, or just keep you up to date with what's going on with Карикатури and our products. If you send us a request (for example via email or via one of our feedback mechanisms), we reserve the right to publish it in order to help us clarify or respond to your request or to help us support other users. Карикатури takes all measures reasonably necessary to protect against the unauthorized access, use, alteration or destruction of potentially personally-identifying and personally-identifying information.

Cookies

A cookie is a string of information that a website stores on a visitor's computer, and that the visitor's browser provides to the website each time the visitor returns. Карикатури uses cookies to help Карикатури identify and track visitors, their usage of Карикатури website, and their website access preferences. Карикатури visitors who do not wish to have cookies placed on their computers should set their browsers to refuse cookies before using Карикатури websites, with the drawback that certain features of Карикатури websites may not function properly without the aid of cookies.

Business Transfers

If Карикатури, or substantially all of its assets, were acquired, or in the unlikely event that Карикатури goes out of business or enters bankruptcy, user information would be one of the assets that is transferred or acquired by a third party. You acknowledge that such transfers may occur, and that any acquirer of Карикатури may continue to use your personal information as set forth in this policy.

Ads

Ads appearing on any of our websites may be delivered to users by advertising partners, who may set cookies. These cookies allow the ad server to recognize your computer each time they send you an online advertisement to compile information about you or others who use your computer. This information allows ad networks to, among other things, deliver targeted advertisements that they believe will be of most interest to you. This Privacy Policy covers the use of cookies by Карикатури and does not cover the use of cookies by any advertisers.

Политика на приватност Changes

Although most changes are likely to be minor, Карикатури may change its Политика на приватност from time to time, and in Карикатури sole discretion. Карикатури encourages visitors to frequently check this page for any changes to its Политика на приватност. If you have a karikaturi.mk account, you might also receive an alert informing you of these changes. Your continued use of this site after any change in this Политика на приватност will constitute your acceptance of such change.

Save settings
Cookies settings

Кошничка

Your Cart is Empty

Врати се горе
Роденден девојка со автомобил во позадина | 1 лик
600,00 ден1.000,00 денИзбери опција
Scroll to Top